8 Kasım 2015 Pazar

Orkide Hareketi Türkiye Buluşması

Akra Barut Otel ev sahipliğinde bir organizasyonu daha geride bıraktık hoş sohbetler, güzel bilgiler eşliğinde...

Emeği geçen mucit anne ve herkese teşekkürler...

 Hediyelerimiz için de çok çok teşekkür ederiz.
Peki nedir bu Orkide Hareketi? derseniz buyrun...

       " İşimi Seviyorum "

Dijital ejderha çağı ve 21. Yüz Yılın akılcı rekabet koşullarında, en fazla ihtiyaç duyduğumuz yetenekler; üreticilik, sorgulama, değişim ve işbirliğidir.

Sınırların ortadan kalktığı, teknolojinin, dolayısıyla iletişimin baş döndürdüğü ve sadece var olmanın bile insanlığa yüklediği anlamların her geçen gün daha da ağırlaştığı günümüzde; geleceğe odaklı düşünmek, gelecek için projeler geliştirmek ve gerçekleştirmek büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir.
Ancak iş hayatında amaçları gerçekleştirmeye giden en kısa ve en doğru yol vizyonu geniş, bilinci açık ve profesyonel bir ekiple çalışmaktan geçmekte.

Neyi nasıl yapacağını bilen, veri toplayıp en doğru şekilde değerlendiren, girişimci ruha sahip, etkili ve aktif bir uzman grubu, ticaretin her alanında avantaj sağlayacak, hız üstünlüğü elde edecek, sorunları daha kolay çözecek ve mutlaka daha çok kazandıracaktır.   
Orkide Hareketi, Türkiye ve geleceğimiz için yola çıktığı ilk günden beri cesaret ve başarıyla hizmet üretmiş,  BİRLİKTE KAZANMAK ilkesiyle daha çok alanda fayda sağlamak için bütün kadroları, tecrübeli zihinsel alt yapısı ve güçlü sistemiyle şimdiden gereken tüm hazırlıkları ortaya koymuştur.

Orkide Hareketi'nin altyapısını oluşturan paylaşma geleneği,
BİRLİKTE KAZANMAK ilkesiyle hazırlanmış strateji ve imaj çalışması ile birleşerek halkımızın mutlu ve bağımsız yarınları için büyük bir fırsata dönüşmektedir.

Orkide Hareketi, yenilikçi, modern, değişimci, dünya gerçeklerinin farkında, vizyon sahibi cesur ve adaletli insanların kurduğu kazancı ve geleceği hedefleyen büyük bir organizasyondur.

Orkide Hareketi yaklaşık 8 yıldır girişimci kadrosu, emektar ve mutlu çalışanları ile serbest girişimciler için başarılı çalışmalar yapmıştır ve paylaşım geleneğinin savunucusu olarak gelecekte de serbest girişimciler için başarılı hizmetler üretmeye devam edecektir.

Orkide Hareketi, Türkiye coğrafyasının tarihsel manada zengin ve doğası gereği yaşayan, birlikteliğin bir çok-kültürlü medeniyet ve başarı projesidir. Bir ayağı geleceğin içinde olan bir başarı hikayesidir.
Orkide Hareketi geleceğe ve insan yaşamına hizmet eder. Yaşam olan her yerde birlikte hareket vardır. Daha güzel bir yaşam için, gelecek için bugünden adım atılmalıdır.
Orkide Hareketi Farklıdır, liderdir, derinliklidir, geleceği hedeflemektedir, bu yüzden de hep bir adım öndedir. Bilinçli, duyarlı, kanaat önderi tüketicinin vazgeçilmezi, birlikte yaşam üretir Çünkü Orkide Hareketi  yaşam severdir. Ekonomik, ticari ve estetik değerlere sahip oluşunun yanı sıra sosyal bir paydaştır ve herkesi düşünür çünkü herkes içindir.
Orkide Hareketi bugünden geleceği kazanmak için en ideal fırsattır. Gelecek ertelenemez, Geleceği gören zihinler, düşleri gerçeğe dönüştürme yeteneğine sahiptir.  Fırsatları doğru yer ve zamanda değerlendirenler, geleceğin mühendisleri olacaktır.
Bugün, düşünmek için değil, yaşamak içindir. 
Gelecek bugünden başlar.

ORKİDE HAREKETİ
www.orkidehareketi.net
0850 450 51 51

Günün sonundan da miniğimle bir kare :)
Sevgiler

16 yorum:

 1. Aramızfa olduğun için teşekkürler canım

  YanıtlaSil
 2. Orkide Hareketi ve arkadaşlarımızla birlikte güzel bir gün geçirdik, yeni bilgiler aldık. Her şey çok güzeldi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet çok güzel bir gündü, nice güzel günler geçirmek dileğiyle

   Sil
 3. Maşallah kuzuna :) Nice buluşmalarımız olsun inşallah...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hepimizin kuzularına nazar değmesin inşallah canım. çok teşekkürler. nicelerine inşallah

   Sil
 4. en minik blogger oldu güzel prenses... daha güzel buluşmalarda birlikte olmak dileğiyle.

  YanıtlaSil
 5. Oglum da bebek yeyde diye diye yoruldu güzel etkinliklerde görüşmek uzere

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ah yakışıklı çınar'ım benim yaa maşallah :) görüşmek üzere :)

   Sil
 6. bebeğinin maşallahı var annesi :) bir sonraki etkinlikte görüşmek üzere...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ederiz :) inşallah görüşmek üzere...

   Sil
 7. Küçük kızınla bir etkinliğe daha neşe oldunuz. Nice etkinliklerde görüşmek üzere arkadaşım..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ederiz canım asıl sizler bize neşe oldunuz :)

   Sil
 8. Emeğine sağlık, tatlı şekere de öpücükler... :)

  YanıtlaSil